ENRU

Прем'єр Британії закликала перевірити антитерористичну стратегію після теракту

Прем'єр-міністерка Великої Британії Тереза ​​Мей заявила, що у зв'язку зі зміною характеру загроз для британського суспільства, потрібно перевірити антитерористичну стратегію служб безпеки на предмет її ефективності.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Але оскільки характер загроз, з якими ми стикаємося, стає більш складним, більш фрагментарним, більш потайливим, особливо в Інтернеті, стратегія повинна встигати (за цими процесами — ред.). На тлі того, що ми знаємо про мінливу загрозу, ми повинні переглянути британську антитерористичну стратегію, щоб переконатися: у поліції і служб безпеки є всі повноваження, які потрібні», — сказала вона.

При цьому Мей допустила можливість посилення термінів ув'язнення за злочини, пов'язані з тероризмом.

Крім того, прем’єрка заявила про необхідність «роботи з союзними демократичними урядами, щоб досягти міжнародної угоди про регулювання кіберпростору» в рамках боротьби з тероризмом і екстремізмом. Також вона сказала про необхідність розгрому угруповання «Ісламська держава».

На думку Мей, зараз у Великій Британії існує «дуже багато терпимості до екстремізму».

Раніше у Польщі закликали ЄС закрити кордони для мігрантів-мусульман.

Нагадаємо, у Лондоні ввечері 3 червня фургон з'їхав з дороги на тротуар на Лондонському мосту та збив пішоходів, після цього стались атаки ще в кількох місцях неподалік.

У поліції підтвердили, що на мосту стався інцидент, який згодом назвали терактом. 

Внаслідок теракту у Лондоні загинуло 7 людей, 48  були поранені, поліція застрелила 3 ймовірних нападників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Теракт на Лондонському мосту: що відомо

Підписуйтесь на наш канал в Telegram