Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що негативно сприймає можливість утисків українського телеканалу «1+1»

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що негативно сприймає можливість утисків українського телеканалу «1+1» шляхом позбавлення його ліцензії з боку Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Про це повідомляє телеканал «112 Україна».

«Абсолютно негативно сприймаю навіть інформацію про те, що можуть бути якісь утиски. Наскільки я розумію, то сьогодні загроз невидачі ліцензії немає, як мене поінформували. Якщо немає загрози, то будемо вважати, що було непорозуміння», — сказав Гройсман.

Він також додав, що слід дочекатися офіційної позиції Нацради, перш ніж робити якісь висновки.

«Якщо, не дай Бог, ми будемо бачити якісь проблеми, я не буду стояти осторонь, і чим зможу підтримати, завжди підтримаю. Я підтримую свободу слова в країні. Вважаю, що свобода слова настільки важлива, як повітря, тому що це дозволяє нам мінятися, бути відкритими», — зазначив прем'єр-міністр.

Раніше перша заступниця голови Нацради з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим'юк заявляла про неможливість позбавлення ліцензії українського телеканалу «1+1».

При цьому їй не відомо про офіційну заяву Нацради стосовно «1+1», яку раніше анонсував голова установи Юрій Артеменко.

Нагадаємо, Український телеканал «1+1» заявив, що йому досі не видали ліцензії, переоформлення та продовження якої 15 грудня ухвалила Нацрада з питань телебачення та радіомовлення.

Керівництво та працівники каналу побоюються, що за цим може стояти план із рейдерського захоплення «1+1».

Поділитись: