Політика

Прем'єр Ізраїлю відмовився зустрічатись з главою МЗС Німеччини

25 квітня, 2017 16:30
Політика/Прем'єр Ізраїлю відмовився зустрічатись з главою МЗС Німеччини
Зберегти
Вигляд
Причиною став намір Габріеля зустрітись з представниками опозиції, які виступають проти будівництва єврейських поселень на палестинських територіях.

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху скасував заплановану на 25 квітня зустріч в Єрусалимі з міністром закордонних справ Німеччини Зігмаром Габріелем.

Причиною став намір німецького політика провести бесіду з представниками ізраїльської опозиції, які виступають проти подальшого будівництва єврейських поселень на палестинських територіях, передає Deutsche Welle.

Напередодні глава ізраїльського уряду дав зрозуміти, що він негативно ставиться до бажання Габріеля зустрітися з лівими правозахисними організаціями Ізраїлю.

За даними ізраїльського «Каналу 2», Нетаньяху поставив Габріеля перед вибором – зустрічатися з або правозахисниками або з ним.

24 грудня Рада Безпеки ООН ухвалила резолюцію, в якій міститься заклик до Ізраїлю припинити будівництво поселень на окупованій палестинській території, включаючи Східний Єрусалим.

Прем'єр Ізраїлю заявив про перегляд відносин з ООН через резолюцію про незаконність поселень. А ізраїльський міністр закликав розширити будівництво поселень попри резолюцію Радбезу ООН.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини