ENRU

Прем'єр Ізраїлю закликав скасувати Агентство ООН із допомоги палестинським біженцям

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху закликав скасувати Близькосхідне агентство ООН для допомоги палестинським біженцям і організації робіт (UNRWA).

З відповідною ініціативою він виступив в ході засідання Кабінету міністрів 11 червня, передає AFP.

«Настав час для того, щоб скасувати UNRWA і об'єднати його з Управлінням верховного комісара ООН у справах біженців», – зазначив він.

На його думку, «UNRWA для палестинців створює більше проблем, ніж їх вирішує».

Нетаньяху також повідомив про те, що цю пропозицію він вже передав представнику ООН в Ізраїлі. У свою чергу, представник UNRWA Аднан Абу Хасна, коментуючи заяву прем'єр-міністра Ізраїлю, назвав її «фантазією».

Нагадаємо, що понад 1500 палестинців оголосили голодування 17 квітня за закликом одного із ув’язнених — Мервана Бергусі. За даними представників Палестинської автономії, в ізраїльських в'язницях відбувають покарання приблизно 7 тисяч палестинців.

21 травня повідомлялося, що ще 200 палестинців долучилися до страйку.

У свою чергу, 6 червня США попередили про можливість виходу з Ради ООН з прав людини через «упереджену» позицію її членів щодо Ізраїлю.

Американці нагадали, що Рада Безпеки ООН ухвалила резолюцію, в якій міститься заклик до Ізраїлю припинити будівництво поселень на окупованій палестинській території, включаючи Східний Єрусалим.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram