Прем'єр-міністр Молдови Павло Філіп заявив, що курс зовнішньої політики країни залишиться проєвропейським.

Прем'єр-міністр Молдови Павло Філіп заявив, що курс зовнішньої політики країни залишиться проєвропейським.

«Наш уряд протягом 2016 року був європейським, не стільки на словах, скільки в справах. Я вас запевняю з усією відповідальністю, що курс зовнішньої політики країни залишається проєвропейським. Парламент і уряд будуть з усією рішучістю дотримуватися цього курсу, маючи не тільки відповідальність, але і відповідні конституційні повноваження. Європейський курс є єдиним курсом розвитку країни», — заявив Філіп, пише «Інтерфакс-Україна».

Філіп сказав, що це підтвердження непорушності проєвропейського курсу, яке адресоване зовнішнім партнерам і громадянам країни.

«Ми опинилися в делікатній ситуації, так як президент має візити за кордоном, виступає і буде виступати з заявами. Після кожної подібної заяви ми змушені будемо виступати з деклараціями, нейтралізувати подібні висловлювання, підтверджувати для всіх, що проєвропейський курс країни залишається незмінним», — підкреслив Філіп.

Відповідаючи на питання про ризики заяв президента для країни, прем'єр зазначив, що «таких ризиків не дуже багато, виходячи з повноважень президента».

Нагадаємо, що раніше президент Додон заявив, що Кишинів може анулювати угоду про асоціацію Молдова-ЄС з урахуванням майбутніх парламентських виборів в республіці.

Поділитись: