Прем'єрка Великобританії Мей: Ми ніколи не піддамося терору

23 березня, 2017 00:00
default/Прем'єрка Великобританії Мей: Ми ніколи не піддамося терору
Зберегти
Вигляд
Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей звернулася до громадян через теракт у центрі Лондона, внаслідок якого загинуло 4 людини та десятки були поранені

Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей звернулася до громадян через теракт у центрі Лондона, внаслідок якого загинуло 4 людини та десятки були поранені.

 Про це повідомляє The Guardian.

«Завтра парламент збереться як зазвичай. Лондонці та люди з усього світу, які приїжджають сюди, будуть сідати на потяги, залишати готелі, будуть ходити по вулицях, займатися своїми справами. І ми всі будемо рухатися вперед разом, ніколи не піддамося терору, і ніколи не дозволимо голосу ненависті і зла розділити нас», — сказала вона.

Також Мей наголосила, що будівля парламенту є мішенню для тих, хто відкидає «цінності демократії, свободи, прав людини та верховенства закону».

Нагадаємо, що 22 березня у Лондоні було скоєно 2 напади: спочатку авто в’їхало в натовп на Вестмінстерському мосту. Другий інцидент стався біля парламенту: там напали на поліцейських.

Поліція назвала ці події терактом. В результаті нападу загинули 4 людей, це підтверджено офіційно. З них 1 поліцейський та один нападник.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини