Премію «за поступ у журналістиці» отримав Орест Друль

17 травня, 2018 21:57
default/Премію «за поступ у журналістиці» отримав Орест Друль
Зберегти
Вигляд
lead
Цьогорічний переможець премії імені Олександра Кривенка «за поступ у журналістиці» — головний редактор інтернет-газети «Збруч» Орес Друль.

Цьогорічний переможець премії імені Олександра Кривенка «за поступ у журналістиці» на Львівському медіафорумі — головний редактор інтернет-газети «Збруч» Орест Друль.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського. 

Премія відзначає важливість внеску лауреата у розвиток української журналістики.

«Був момент, що я хвилювався, якби мені хтось сказав, що «Оресте, ми передумали!», то я б відчув полегшення. А зараз я відчуваю зобов’язання. Почуття змішані, але я приємно вражений» — сказав Громадсьому Орест Друль.

«Було чотири кандидати. Обрати одного з чотирьох не так важко», —зазначив Зураб Аласанія.

Премію «за поступ у журналістиці» започаткували друзі Олександра Кривенка, щоб вшанувати пам’ять журналіста, який трагічно загинув у квітні 2003 року.

Одна зі складових церемонії, яка передує її врученню — Лекція Свободи. Цьогорічну лекцію прочитав релігієзнавець, історик та громадський діяч, звільнений з полону «ДНР» Ігор Козловський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  «Мене повернули в мішку до підвалу, і я подумав: чи боюся я померти?» — інтерв’ю зі звільненим з полону вченим. 

Премію вручають щорічно у травні до дня народження Олександра Кривенка. Від 2013 року церемонія відбувається у межах Львівського медіафоруму.

У минулі роки лауреатами премії «За поступ у журналістиці» стали українські журналісти та редактори Сергій Рахманін, Володимир Ар’єв, Сергій Лещенко, Вахтанг Кіпіані, Олена Притула, Мустафа Найєм, Юлія Мостова, Костянтин Усов, Олекса Шалайський, Христина Бердинських, Левко Стек, Наталка Седлецька, Роман Вінтонів, а також польський журналіст і дипломат Марчін Войцеховський.