Прем'єр-міністр Олексій Гончарук зазначив, що на концерт для ветеранів бойових дій на Донбасі Veterans strong party, де, зокрема, виступили рок-гурти «Кому вниз» і «Сокира Перуна», його запросила спілка ветеранів.

Про це він сказав під час брифінгу Кабінету міністрів 16 жовтня.

На питання журналіста, чи чув прем'єр текст пісень гурту «Сокира Перуна», Гончарук відповів: «Жодного разу».

«Я прийняв запрошення з поваги до цих людей. Наскільки я знаю на цьому заході було багато різних гуртів і людей. Це не був концерт одного гурту, на який я спеціально пішов, тому що я їх фанат», — сказав прем'єр.

Він додав, що в його випадку про жодні радикальні погляди не йдеться.

«Нам всім треба зрозуміти, що загальнолюдські цінності — це фундамент, на якому можна об'єднати України. Я на тому стою», — зазначив Гончарук.

Нагадаємо, 13 жовтня прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав благодійний концерт для ветеранів бойових дій на Донбасі Veterans strong party, де, зокрема, виступили рок-гурти «Кому вниз» і «Сокира Перуна». Свого часу останній називали головним українським скінхед-гуртом.

Фотографію Гончарука, який вийшов на сцену, щоб привітати ветеранів з Днем захисника України опублікував лідер праворадикальної організації С14 Євген Карась у Telegram-каналі.

Поділитись: