Політика

Президент Філіппін облаяв Обаму і попросив зброю у Росії

Політика/Президент Філіппін облаяв Обаму і попросив зброю у Росії
Зберегти
Вигляд
lead

Президент Філіппін Родріго Дутерте обурився через небажання США продавати країні зброю та образив президента Барака Обаму. Дутерпе зазначив, що має намір переглянути свою зовнішню політику, повідомляє Reuters.

За словами очільника країни, Сполучені штати не лише відмовились продати йому ракети та інше озброєння, але й не допомогли із проблемою обігу наркотиків.

«Якщо ви не хочете продавати зброю, я піду в Росію. Я послав генералів до Росії і там їм сказали: «не хвилюйтеся, у нас є все, що потрібно, ми дамо вам зброю». А що стосується Китаю, то там сказали, що ми можемо просто прийти і підписати угоду, і все буде доставлено», — наголосив Дутерте.

Він додав, що згодом може зовсім порвати відносини з США.

«Замість того, щоб допомогти нам, Держдепартамент першим завдав удару. Таким чином, ви можете йти в пекло, пане Обама, йдіть до пекла», — підсумував Дутерпе.

Нагадаємо, нещодавно президент Філіппін назвав Обаму «сином повії», однак пізніше вибачився за свої слова. Дутерте також назвав дурнем генерального секретаря ООН Пан Гі Муна.

Пізніше він вилаявся на адресу Європейського Союзу після того, як Європарламент закликав філіппінський уряд покласти край вбивствам підозрюваних у контрабанді наркотиків.

Дутерте також заявив, що готовий так само вчинити з наркоторгівцями та наркозалежними громадянами, як колись Гітлер з євреями.

Крім того, офіцер національної поліції Філіппін розказав, як таємні спецікоманди правоохоронців вбивають причетних до наркотрафіку за наказом президента.

Пов`язані новини