Президент Киргизстану Алмазбек Атамбаєв скасував поїздку на Генеральну Асамблею ООН в Нью-Йорку через біль в серцевий біль під час першого етапу його польоту, сказав його прес-секретар. Про це повідомляє Reuters. 

«Його зараз оглядають», сказав Алмаз Усенов, додавши, що Атамбаєв, якому минулого тижня виповнилося 60 років, був в Туреччині.

Атамбаєв, який керуває колишньою радянською республікою з 2011 року, раніше не виявляв очевидних ознак поганого стану здоров'я.

Переважно мусульманська країна з населенням у 6 мільйонів перебуває у нестабільному стані більше десяти років. Два президенти пішли у відставку через протести в 2005 і 2010 році. Атамбаєв пообіцяв піти у відставку після закінчення його строку, який має закінчитися в грудні 2017 року, і не домагатися переобрання.

Нагадаємо, недавно Верховний суд Киргизстану засудив колишнього президента країни Курманбека Бакієва до 30 років позбавлення волі.

Втікача екс-президенту, якому в 2010 році було надано білоруське громадянство, 1 серпня виповниться 67 років. Раніше, нагадаємо, він був засуджений до довічного ув'язнення.

Поділитись: