Політика

Президент: Мар’їнка повністю звільнена від диверсантів, 12 осіб затримані

Політика/Президент: Мар’їнка повністю звільнена від диверсантів, 12 осіб затримані
Зберегти
Вигляд

На сьогодні Мар’їнка Донецької області повністю звільнена від диверсантів. Внаслідок проведення спецоперації затримані 12 осіб, серед яких громадянин Російської Федерації.

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час прес-конференції з нагоди щорічного Послання до Верховної Ради України.

«Четвертого числа за наказом Головнокмандувача була зроблена операція по зачистці, в якій взяли участь бійці підрозділів 95 аеромобільної бригади, 25-ї парашутно-десантно, 28, Нацгвардії та внаслідок операції сьогодні я можу повідомити, що Мар’хїнка повністю звільнена від диверсантів, затримано 12 осіб, в тому числі громадянин Російської Федерації, які чинили збройний опір», – наголосив він.

За словами голови держави, затримані особи чинили збройний опір українським військовим. Всього, за словами Порошенка, у штурмових діях під Мар'їнкою взяли участь від п'ятисот до тисячі бойовиків зі значною кількістю танків та іншої бойової техніки.

Як повідомлялося,  зранку 3 червня поблизу села Мар’їнка на Донеччині російсько-терористичні війська почали масований обстріл позицій українських військ, а пізніше перейшли у наступ. Того дня внаслідок боїв загинули 5 українських бійців, 39 були поранені.

/ фото Олександра Назарова

Пов`язані новини