УКРАЇНА

Президент нагородив орденом «За мужність» ветерана Другої Світової війни Івана Залужного

12 травня, 2018 19:19
УКРАЇНА/Президент нагородив орденом «За мужність» ветерана Другої Світової війни Івана Залужного
Зберегти
Вигляд
Президент України Петро Порошенко нагородив орденом «За мужність» ветерана Другої Світової війни Івана Залужного, який 10 травня відсвяткував свій столітній ювілей.

Президент України Петро Порошенко нагородив орденом «За мужність» ветерана Другої Світової війни Івана Залужного, який 10 травня відсвяткував свій столітній ювілей.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента України.

Зазначається, що ветеран отримав нагороду за особисту мужність і самовідданість, виявлені у період Другої світової війни, вагомий внесок у розвиток ветеранського руху та патріотичне виховання молоді.

«Є люди епохи. Один з таких — Іван Анікейович Залужний. Дякую Вам, що захищали Україну тоді і що захищаєте її тепер. Дякую Вам за подвиг, за Вашу патріотичну позицію та за те, що надихаєте нове покоління захисників України», — написав Порошенко у  Facebook.

Нагадаємо, у серпні 2014 року онук Івана Залужного — офіцер Нацгвардії Іван Гутник-Залужний загинув під час бойових дій на Донбасі. Військовий посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Пам’ять замість свята: розмова з учасником війни на Донбасі в Національному військово-історичному музеї України

 

Пов`язані новини