Політика

Президент ПАРЄ прибув до Сирії з делегацією РФ попри офіційну позицію Асамблеї

21 березня, 2017 12:31
Політика/Президент ПАРЄ прибув до Сирії з делегацією РФ попри офіційну позицію Асамблеї
Зберегти
Вигляд
У Сирію прибула делегація депутатів Парламентської асамблеї ради Європи та Держдуми Росії на чолі з головою ПАРЄ Педро Аграмунтом, попри те, що РФ позбавлена права голосу в не бере участі в сесіях Європарламенту.

У Сирію прибула делегація депутатів Парламентської асамблеї ради
Європи та Держдуми Росії на чолі з головою ПАРЄ Педро Аграмунтом попри те, що РФ позбавлена права голосу і не бере участі в сесіях Європарламенту.

Про це повідомляє російський «Первый канал».

Саме російські депутати організували цей візит, йдеться у повідомленні.

«Росія не пішла з ПАРЄ, і кращим показником цього є те, що сьогодні разом з нами тут, в Сирії, голова Парламентської Асамблеї. ПАРЄ повільно, але вірно заповнює здоровий глузд по відношенню того, що відбувається щодо Росії, щодо ролі Росії в Європі, щодо ролі Росії в протистоянні міжнародному тероризму тут, на території Сирії, і саме тому наші колеги тут», — заявив голова комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Лєонід Слуцкій.

Водночас, на сайті ПАРЄ нічого про цей візит не повідомляється. 

Як зазначає «Європейська правда», Аграмунт не був уповноважений Асамблеєю чи її органами на здійснення такого візиту, тому його статус залишається незрозумілим.

Цей крок розкритикував постійний представник України в Раді Європи Дмитро Кулеба. У Facebook він зазначив, що таким чином Парламентська Асамблея знищує свій моральний авторитет.

«У час змін і зламів ПАРЄ розвалює сама себе корупційним скандалом, бажанням керівництва догодити Росії будь-якою ціною і готовністю багатьох (не всіх!) закривати на це очі», — написав Кулеба.

Зазначимо, що іспанський політик Педро Аргамунт був обраний головою ПАРЄ у січні 2016 року. Він  неодноразово висловлювався на підтримку України та критикував анексію Криму Росією.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини