Президент Петро Порошенко своїм підписом увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 20 грудня «Про ресурсне забезпечення сектору безпеки і оборони України у 2015 році».

Зокрема, РНБО вирішила доручити Кабінету Міністрів передбачити видатки в проекті Закону «Про державний бюджет на 2015 рік» в розмірі понад 80 млрд гривень, а також право уряду щодо надання державних гарантій в обсязі 6 млрд гривень для закупівлі озброєння, військової техніки, матеріальних і технічних засобів.

Рішенням РНБО Кабінету Міністрів також доручено у місячний термін вжити заходів щодо укладення угод на виробництво речового майна для Збройних сил та інших військових формувань.

РНБО доручила Кабінету Міністрів передбачити в держбюджеті на 2015 рік фінансування заходів з розроблення і впровадження нових технологій, створення нових виробничих потужностей для виробництва озброєння і військової техніки для потреб військовослужбовців.

Рада доручила Міністерству оборони невідкладно утворити міжвідомчу комісію зі стандартизації та уніфікації озброєнь і військової техніки, речового майна, інших видів матеріально-технічного забезпечення військових формувань та правоохоронних органів, та вжити у тримісячний строк заходів щодо впровадження відповідного переліку стандартів.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile