Політика

Президент підписав указ про протидію російській загрозі

Політика/Президент підписав указ про протидію російській загрозі
Зберегти
Вигляд

Президент України Петро Порошенко підписав указ про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 25 січня 2015 року «Про надзвичайні заходи протидії російській загрозі та проявам тероризму, підтримуваним Російською Федерацією». Про це повідомляє прес-служба АП.

Кабінету Міністрів України доручено невідкладно вжити заходів щодо надання допомоги постраждалим від терористичних актів на території Донецької та Луганської областей, насамперед мирним жителям міста Маріуполя.

Уряд, також, має розробити низку законопроектів, зокрема щодо вдосконалення складу, функцій і повноважень Антитерористичного центру при Службі безпеки України, а також щодо встановлення кримінальної відповідальності за злочини проти людяності.

За участю Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, також Кабмін має вжити невідкладних заходів щодо припинення російської інформаційної агресії, здійснюваної з використанням іноземних та вітчизняних засобів масової інформації.

Також Кабінет міністрів має разом з місцевими державними адміністраціями у двотижневий строк визначити і забезпечити облаштування місць для тимчасового розміщення людей, евакуйованих з окремих територій Донецької, Луганської областей.

МВС повинно невідкладно посилити контроль за додержанням порядку реєстрації місця проживання та місця перебування громадян України, іноземців та осіб без громадянства.

Державній фіскальній службі разом із Держслужбою фінансового моніторингу доручено невідкладно вжити дієвих заходів щодо виявлення та ліквідації каналів фінансування тероризму.

РНБО запропонував Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за участю державного підприємства «Енергоринок» ужити заходів щодо виключення із розрахунків на ринку електричної енергії підприємств, які виробляють електричну енергію на тимчасово неконтрольованій території.

Пов`язані новини