УКРАЇНА

Президент підписав закони про скасування податків у зв'язку із проведенням у Києві матчів Ліги чемпіонів

16 квітня, 2018 14:41
УКРАЇНА/Президент підписав закони про скасування податків у зв'язку із проведенням у Києві матчів Ліги чемпіонів
Зберегти
Вигляд
Президент України Петро Порошенко підписав зміни до Податкового та Митного кодексу про тимчасове скасування ряду платежів у зв'язку із проведенням у Києві фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок.

Президент України Петро Порошенко підписав зміни до Податкового та Митного кодексу про тимчасове скасування ряду платежів у зв'язку із проведенням у Києві фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок.

Про це повідомляє прес-служба президента.

Закон № 2374-VIII передбачає зміни до Податкового кодексу, а закон № 2375-VIII — до Митного кодексу.

Так, від податку на доходи звільнять фізичних осіб та військового збору доходи, отримані представниками або посадовцями асоціацій — членами УЄФА; членами делегацій — у тому числі команд-учасників фінальних матчів; акредитованими УЄФА фізичними особами — зокрема ЗМІ; спонсорами — крім резидентів України.

Звільняється від податку на прибуток дохід, отриманий до 26 травня 2018 року включно УЄФА та його пов'язаними особами від передачі та використання комерційних прав, що стосуються проведення фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та матчів Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок.

Зміни до Митного кодексу дозволять тимчасово звільнити від оподаткування ввізним митом товари (крім підакцизних), що ввезуть до України УЄФА, уповноважені ними особи, футбольними клубами/командами тощо. Йдеться про товари, необхідні для забезпечення організації та проведення матчів, продаж яких заборонено.

Закон зобов'язує пропустити через митний кордон транспорт для забезпечення проведення заходів Ліги чемпіонів УЄФА 2018 року. Митний контроль та оформлення мають провести за місцем проведення фінальних заходів спортивних змагань.

Раніше організаторів фіналів Ліги чемпіонів у Києві тимчасово звільнять від сплати ЄСВ.

13 квітня визначились пари півфіналістів Ліги чемпіонів.

Матчі півфіналу Ліги чемпіонів пройдуть 24-25 квітня і 1-2 травня.

Фінал відбудеться у Києві на НСК «Олімпійський» 26 травня.

Наразі чинним переможцем турніру є «Реал», який переміг у трьох з чотирьох останніх фіналів.

Пов`язані новини