Президент США Дональд Трамп і генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг обговорили питання конфлікту в Україні а також погодились зустрітися на зборах голів альянсу в травні.

Президент США Дональд Трамп обговорив ситуацію в Україні та погодився зустрітися з керівництвом НАТО у травні в ході телефонної розмови з генсеком альянсу Йенсом Столтенбергом. Про це повідомляє Reuters.

Згідно з повідомленням Білого дому, Трамп і Столтенберг також обговорювали заохочувати членів НАТО до перегляду їх фінансових зобов’язань перед альянсом. Таким чином Трамп реалізує свою передвиборчу обіцянку зі зменшення фінансового обтяження США з боку НАТО.

«Президент Трамп погодився долучитися до зустрічі керівництва НАТО в Європі у травні. Трамп і Столтенберг також дискутували можливості мирного вирішення конфлікту уздовж українського кордону», — йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що Президент США Дональд Трамп і канцлерка Німеччини Ангела Меркель обговорили ряд актуальних питань щодо майбутнього НАТО.

Нагадаємо, Трамп називав альянс НАТО застарілим, однак зауважував, що НАТО для нього є важливим.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: