Політика

Президент США: Ми повинні вирішити конфлікт в Україні

Політика/Президент США: Ми повинні вирішити конфлікт в Україні
Зберегти
Вигляд

Президент США Барак Обама заявив про необхідність вирішити конфлікт в Україні. Про це він сказав під час зустрічі з прем'єр-міністром Великої Британії Девідом Кемероном у Лондоні.

«Ми повинні вирішити конфлікт в Україні, та знову запевнити у підтримці наших союзників, які справедливо стурбовані російською агресією. Усі союзники НАТО повинні прагнути досягти мети Альянсу із витрачання 2% від ВВП на оборону», — розповів Обама, передає прес-служба Білого дому.

В свою чергу, Кемерон сказав, що Велика Британія відіграла ключову роль у запровадженні санкцій проти РФ.

«Якщо ми візьмемо питання санкцій, які ми запровадили за допомогою ЄС, я вважаю, що я можу покласти свою руку на моє серце і сказати — що Британія відіграла дійсно важливу роль, і продовжує відігравати важливу роль у забезпеченні того, що санкції були введені в дію, та зберігалися чинними. Я не впевнений, щоб це сталося, якщо б нас не було у складі ЄС», — сказав Кемерон.

Нагадаємо, Обама приїхав до Великобританії, щоб запевнити громадян не голосувати за вихід країни з Євросоюзу. Референдум, на якому буде вирішуватися питання про членство королівства в Євросоюзі, пройде 23 червня. Наразі Кемерон не підтримує відділення від ЄС.

/фото mirror.co.uk

Пов`язані новини