Війна

Президент Туреччини анонсував швидкий наступ на місто Афрін у Сирії

3 лютого, 2018 21:22
Війна/Президент Туреччини анонсував швидкий наступ на місто Афрін у Сирії
Зберегти
Вигляд
Глава Туреччини Реджеп Ердоган заявив про успішне просування операції «Оливкова гілка» у Сирії.

Глава Туреччини Реджеп Ердоган заявив про успішне просування операції «Оливкова гілка» у Сирії. За його словами, турецькі війська та Сирійська визвольна армія незабаром здійснять наступ на місто Афрін у провінції Алеппо.

Про це президент Туреччини повідомив під час виступу на мітингу у Бітліс, передає інформагентство Anadolu.

«Гірські райони крок за кроком звільняють від терористів. Війська рухаються у бік Афрін, залишилося недовго», — заявив Ердоган.

21 січня турецька армія розпочала в Сирії операцію «Оливкова гілка». Збройні сили Туреччини завдали понад 100 авіаударів в районі сирійського міста Афрін.

Згодом у турецькому місті Кіліс через потрапляння ракети в мечеть загинули двоє людей та ще 12 — постраждали. Ракета була випущена з позицій Робочої партії Курдистану в сирійському Афріні.

Пентагон заявив, що веде переговори з Туреччиною про можливості створення зони безпеки на північному заході Сирії.

«Оливкова гілка» — військова операція збройних сил Туреччини та протурецьких збройних формувань сирійської опозиції на півночі Сирії. Офіційно операція розпочалася 20 січня 2018 року. Її метою є витіснення курдів із західної частини сирійського Курдистану. Курди ж заявляють про десятки загиблих і поранених серед місцевого населення через військові дії Туреччини.

Пов`язані новини