Президент Венесуели Ніколас Мадуро планує створити спецслужбу для боротьби з тероризмом, який нібито здійснює Колумбія щодо його країни.

Президент Венесуели Ніколас Мадуро планує створити спецслужбу для боротьби з тероризмом, який нібито здійснює Колумбія щодо його країни. 

Про це він заявив у суботу, 11 серпня, в ефірі державного телебачення.

«Я звернувся до Міністерства оборони, щоб створити додаткову службу безпеки для нашого захисту від колумбійського тероризму», —  заявив Мадуро.

Президент Венесуели також стверджує, що екс-президент Колумбії Хуан Мануель Сантос віддав наказ здійснити 4 серпня замах на нього.

«Моє політичне і фізичне вбивство було підготовлено до Каса де Наріньо в Боготі. Це був Хуан Мануель Сантос, який з допомогою опозиційних політиків з венесуельського правого крила віддав наказ убити мене», — заявив Мадуро.

Раніше Міністерство внутрішніх справ Венесуели заявило, що  підозрює 25 людей у замаху на президента країни, а нині затримали вже 10.

Очільник муніципальної поліції Венесуели, опозиціонер Сальваторе Луккезе зізнався, що брав участь в організації замаху на президента країни Ніколаса Мадуро.

Як повідомлялося, через замах на Мадуро у Венесуелі затримали 11 журналістів.

5 серпня на президента Венесуели Ніколаса Мадуро скоїли замах — він не зазнав травм, від вибуху постраждали 7 солдатів.  

Мадуро звинуватив у замаху ультраправу опозицію та президента  Колумбії Хуан Мануель Сантос.

Влада Колумбії назвала безпідставними звинувачення у причетності їхнього лідера до замаху на президента Венесуели.

Венесуельське угруповання «Фланелеві солдати» взяло на себе відповідальність за замах на главу держави Ніколаса Мадуро.

Відомо, що  правоохоронці затримали шістьох підозрюваних.

Поділитись: