Політика

Президент Венесуели закликав до кращих відносин із США

Політика/Президент Венесуели закликав до кращих відносин із США
Зберегти
Вигляд
lead

Президент Венесуели Ніколас Мадуро заявив, що сподівається на поліпшення відносин зі Сполученими Штатами, на наступний день після зустрічі з держсекретарем США Джоном Керрі.

Мадуро зустрівся з Керрі в прибережному місті Колумбії Картахена після підписання мирної угоди між лівими партизанами і колумбійським урядом, повідомляє Reuters.

«Я прошу бога благословити результати зустрічі, щоб Венесуела відкрила нову еру відносин зі Сполученими Штатами», — сказав Мадуро під час свого щотижневого багатогодинного шоу на державному телебаченні, додавши, що вони з держсекретарем США спілкувались протягом 40 хвилин.

Обидві країни мають складні відносини з того моменту, як Уго Чавес став президентом. Відтоді Венесуела замінила Кубу в якості основного подразника Вашингтона в Латинській Америці.

Венесуела переживає економічну кризу та інфляцію, багато хто в країні скаржиться на голод.

Уряд США заявив, що Керрі спілкувався з Мадуро про «економічні і політичні проблеми» Венесуели і закликав його до співпраці з опозицією країни.

США кандидат-республіканець Дональд Трамп заявив в липні, що Сполучені Штати «перетворяться на Венесуелу», якщо його суперниця, демократ Ґіларі Клінтон, переможе на президентських виборах. Мадуро вважає трампа «бандитом і злодієм».

Пов`язані новини