УКРАЇНА

Президент видав указ про військовий парад у Києві на День Незалежності

11 квітня, 2018 21:07
УКРАЇНА/Президент видав указ про військовий парад у Києві на День Незалежності
Зберегти
Вигляд
Президент Петро Порошенко розпорядився провести 24 серпня, в День незалежності України, на вулиці Хрещатик і Майдані Незалежності у Києві військовий парад.

Президент Петро Порошенко розпорядився провести 24 серпня, в День незалежності України, на вулиці Хрещатик і Майдані Незалежності у Києві військовий парад.

Відповідний указ підписав президента Петро Порошенко, повідомляється на сайті Адміністрації президента.

«24 серпня, у День незалежності України, має бути проведено парад військ на вулиці Хрещатик та майдані Незалежності у столиці України – Києві», — йдеться у повідомленні.

Указом також визначено проведення тематичних урочистих, наукових, інформаційно-освітніх та патріотично-виховних заходів в Україні та за її межами, молебнів за Україну.

Крім того, 23 серпня у День державного прапора України у Києві та інших населених пунктах має відбутись церемонія урочистого підняття державного прапора.

Указом також доручено уряду утворити Організаційний комітет з підготовки та відзначення 27-ї річниці незалежності України, а також розробити і забезпечити виконання плану заходів з підготовки і відзначення святкування.

Порошенко також встановив, що  закордонні дипломатичні установи України мають провести заходи за участю представників української громадськості за кордоном.

Минулого року, 26-ту річницю Незалежності України також відзначали військовим парадом.

Пов`язані новини