Президент України Петро Порошенко виділить гранти на наукові дослідження у 2018 році для 63 молодих вчених. Загальна сума грантового фонду — 4 млн 125 тисяч гривень.

Президент України Петро Порошенко виділить гранти на наукові дослідження у 2018 році для 63 молодих вчених. Загальна сума грантового фонду — 4 млн 125 тисяч гривень.

Про це повідомляє Міністерство освіти на науки України. 

На отримання президентського гранту подавалось 167 претендентів. Кращих з них обирала Рада держфонду фундаментальних досліджень. 

Одним з головних критеріїв відбору був вік вчених. Так доктори наук повинні бути не старше 35 років, докторанти — 33 років, кандидати наук — 30 років. 

Також за науковим ступенем визначається сума гранту: доктори наук отримають 90 тисяч гривень кожен, докторанти — 75 тисяч гривень, а кандидати наук можуть розраховувати на грант сумою в 60 тисяч гривень.

Зазначається, що спектр досліджень від фізичних систем у квантовому просторі та методів виявлення безпілотних літальних апаратів до українського націотворчого проекту Петра Стебницького та формування людського потенціалу України.

Нагадаємо, Міносвіти відновлює морські дослідження. Уже стартував конкурс для дослідників і створюється концепція розвитку до 2023 року.

У 2017 році Кабмін призначив гранти для 54 молодих українських вчених

Поділитись: