Політика

Президент засудив конфлікт Саакашвілі з Аваковим

Політика/Президент засудив конфлікт Саакашвілі з Аваковим
Зберегти
Вигляд

Президент України Петро Порошенко назвав неприпустимою ситуацію, яка відбувалася вчора між головою Одеської ОДА Міхаілом Саакашвілі та міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим у Національній раді реформ.

Відповідну заяву розмістили на сайті президента України.

«В Нацраді, як ніде, неприпустимі груба лайка та образи, - особливо ті, які мають ксенофобський підтекст, зачіпають національну гідність людини, ставлять під сумнів її український патріотизм, пропонують комусь забиратися з України геть», - заявив Порошенко.

Водночас глава держави засудив намагання політиків піаритися за рахунок показової боротьби з корупцією.

«З іншого боку, боротьба з корупцією - це не галузь шоу-бізнесу. Я хотів би, щоб ані державні службовці, ані народні депутати не брали участі у подібних «виставах» Переконливішим виглядатиме не той, хто скаже красивіше, а хто свою доказову базу подасть до Національного антикорупційного бюро», - додав президент.

Речник Адміністрації президента Святослав Цеголко також прокоментував інцидент у Національній раді реформ.

14 грудня між Арсеном Аваковим і Міхаілом Саакашвілі виникла сутичка на засіданні Нацради реформ. Під час сварки, голова МВС перейшов на крик зі словами: «Забирайся з моєї країни» і плеснув водою в обличчя Саакашвілі. Яценюк обізвав грузинського екс-президента «гастролером» і теж попросив «забиратися з України».

Пов`язані новини