Світ

Президентка Естонії готова відвідати Росію у разі ратифікації угоди про державний кордон

22 травня, 2018 20:21
Світ/Президентка Естонії готова відвідати Росію у разі ратифікації угоди про державний кордон
Зберегти
Вигляд
Президентка Естонії Керсті Кальюлайд заявила, що готова відвідати Росію за умови ратифікації угоди про естонсько-російський кордон.

Президентка Естонії Керсті Кальюлайд заявила, що готова відвідати Росію за умови ратифікації угоди про естонсько-російський кордон.

Про це очільниця Естонії розповіла інтерв'ю Радіо 4.

«Якщо наш договір про кордон буде ратифікований, то я, безумовно, буду готова приїхати в Москву і подякувати за це», — заявила Кальюлайд.

Зазначимо, що естонсько-російський договір про державний кордон був підписаний в 2005 році. Однак при виконанні ратифікаційних процедур Таллінн в односторонньому порядку включив до відповідного закону преамбулу, яка містить посилання Тартуський мирний договір 1920 між Естонією та Радянською Росією. Згідно з цим договором Естонія претендує на території в Ленінградській та Псковській областях, які відійшли до Росії в 1944 році. 

Нагадаємо, президентка Естонії Керсті Кальюлайд стала першою главою іноземної держави, яка відвідала звільнену від бойовиків частину Донбасу.

22 травня президент Петро Порошенко проводить зустріч з президенткою Естонії Керсті Кельюлайд, яка перебуває у Києві з офіційним візитом.

Пов`язані новини