Світ

Відставка прем’єра Вірменії, криза демократії та чи існує загроза скасування безвізу

25 квітня, 2018 00:29
Світ/Відставка прем’єра Вірменії, криза демократії та чи існує загроза скасування безвізу
Зберегти
Вигляд
Прем’єр-міністр Серж Саргсян у відставці — та чи задовольнить це протестувальників у Вірменії? Про це — у програмі Громадське Світ, яка вийде в ефір сьогодні о 21:00. Кореспондент Громадського Остап Яриш у включенні наживо розповість останні новини з Єревана.

Прем’єр-міністр Серж Саргсян у відставці — та чи задовольнить це протестувальників у Вірменії? Про це — у програмі «Громадське.Світ», яка вийде в ефір сьогодні о 21:00.

Кореспондент Громадського Остап Яриш у включенні наживо розповість останні новини з Єревана.

Також у програмі:

  • Україна — це Європа? Чому між Києвом та Брюсселем пробіг холодок та чи загрожує це безвізу? Розмова ведучого Володимира Єрмоленка з Дмитром Шульгою, директором європейської програмної ініціативи МІжнародного фонду «Відродження».
  • Криза демократії у світі — чи можливо відновити довіру? Ексклюзивне інтерв’ю з філософом Френсисом Фукуямою.
  • 70 років створення Ізраїлю. Хто святкує, а хто ллє сльози над мріями про власну державу?

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини