Прикордонники заборонили в`їзд в Україну громадянину Російської Федерації, який працює журналістом на канадському телебаченні.

Як повідомив речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян, росіянин мав намір висвітлювати хід президентських виборів в Україні.

За даними ДПСУ, громадянин РФ свого часу порушив порядок в`їзду до анексованого Криму.

Слободян додав, що цей російський громадянин постійно проживає у Канаді. Він отримав акредитацію від Центральної виборчої комісії України. Однак, вже під час детального спілкування безпосередньо на кордоні прикордонники виявили, що він порушував законодавство України і відвідував Крим через закриті пункти пропуску.

«Тому ми відмовили йому у перетині кордону України і встановили заборону терміном на три роки», - повідомив Слободян.

Нагадаємо, Служба безпеки України заборонила в’їзд австрійському журналісту Крістіану Вершютцу. Причина такого рішення відомства — забезпечення його безпеки.

Раніше членкиня комітету Ради з питань свободи слова та інформаційної політики Ольга Червакова заявила, що австрійському журналісту заборонили в’їзд до України на рік. За її словами, Вершютц висвітлював війну на Донбасі, використовуючи «штампи кремлівської пропаганди».

Поділитись: