Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Вадим Пристайко відповідатиме за комунікацію з міжнародними партнерами у питаннях допомоги для боротьби з коронавірусом.

Про це у Twitter повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

«Запроваджуємо єдиний механізм координації міжнародної допомоги для боротьби з коронавірусом в Україні. Вадим Пристайко відповідатиме за комунікацію з міжнародними партнерами», — зазначив глава уряду.

Прем’єр переконаний, що буде «ефективний прямий діалог» для забезпечення першочергових потреб протидії коронавірусу.

Зі свого боку Пристайко повідомив, що, за дорученням прем'єра, створено єдиний механізм координації надання Україні міжнародної допомоги для протидії Covid-19.

«Збираємо та узагальнюємо потреби центральних і місцевих органів влади, щоб швидко та ефективно надсилати необхідні ресурси туди, де вони найбільш потрібні», — зазначив віцепрем'єр.

Він додав, що дефіцит необхідних національних ресурсів планують «закрити» коштом внесків міжнародних партнерів.

В Україні станом на ранок 6 квітня зафіксовано 1319 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. З них 38 летальних, 28 пацієнтів одужало.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.
Поділитись: