Націоналізований ПриватБанк почне випуск карток китайської платіжної системи UnionPay у другому кварталі 2019 року. Наразі у банку налагоджують технічні умови обслуговування таких карт.

«Ми чекали, поки вони (UnionPay — ред.) отримають ліцензію регулятора. Вони її отримали наприкінці 2018 року. І зараз ми в процесі налагодження еквайрингу та видачі карт під стандарти UnionPay. Ми плануємо у другому кварталі цього року вийти з таким продуктом на ринок», — повідомив голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл.

За його словами, в Україні буде попит на картки китайської платіжної системи попри велике охоплення ринку картками Visa та MasterCard.

5 липня повідомлялося, що державний ПриватБанк планує випускати платіжні картки UnionPay.

13 листопада у Нацбанку повідомили, що UnionPay офіційно виходить на український ринок.

Також на український ринок планує вийти найбільша японська платіжна система JCB.

UnionPay — китайська платіжна система, заснована у 2002 році. Наразі вона є найбільшою у світі за кількістю фінансових операцій та випущених карток, перевершуючи Visa та MasterCard. Зокрема, більше половини POS-терміналів і близько половини банкоматів в Угорщині приймають картки UnionPay. UnionPay також приймається приблизно в половині банкоматів і понад 10 000 торгових точок у Чеській Республіці. Картки UnionPay емітуються в більш ніж 40 країнах. 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile