Державний ПриватБанк з 1 липня 2020 року почне кредитувати людей в рамках державної програми «Доступне житло під 10%». Ставка становитиме 9,99% річних.

Про це повідомили у пресслужбі банку.

Іпотеку можна буде отримати на строк до 20 років, а початковий внесок позичальника становитиме від 30% вартості житла.

Програма дозволяє придбати помешкання як на вторинному ринку, так і квартири у новобудовах, що введені в експлуатацію. Також у ПриватБанку переконують, що клієнти зможуть взяти у кредит житло за більш доступними, ніж на ринку цінами, яке запропонує банк.

«Така програма дозволить українцям покращити житлові умови на пільгових умовах — відсоткова ставка за кредитами на доступне житло становитиме 9,99% річних», — йдеться у повідомленні.

За попередніми підрахунками фахівців ПриватБанку, вже на початку впровадження державної програми «Доступне житло під 10%», пільговими умовами кредитування зможуть скористатися понад 300 тисяч українців.

Згодом такі кроки банку привітав президент України Володимир Зеленський.

«Відсотки на придбання житла, які існували на ринку увесь час та й нині пропонуються багатьма банками, є для багатьох українців непідйомним вантажем. Радий, що банки розуміють це і роблять ефективні кроки, щоб зменшити ставку, аби кожен українець міг сам придбати собі житло», — зазначив Зеленський.

Раніше державний Укргазбанк оголосив про запуск іпотеки у Харкові під 8,8% річних.

У лютому у ПриватБанку повідомили, що знизили ставки за іпотечними кредитами до 14,9-15,5% річних. У Національному банку прогнозували, що ставки за іпотекою мали впасти до 15% до кінця 2020 року.

Нещодавно прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що ставки за іпотекою в Україні загалом планують знизити до 5-7%.

У лютому президент Володимир Зеленський казав, що ставки за іпотекою знизять до 10% річних вже у вересні 2020 року. Водночас у Національному банку повідомляли, що до кінця 2020 року ставки за іпотекою мають скласти 15% річних.

Поділитись: