Державний ПриватБанк повідомив, що почне видавати пільгові кредити для бізнесу, який постраждав від карантину, зокрема кредити в межах програми «5-7-9».

Про це повідомили у пресслужбі банку.

За розрахунками установи, загалом антикризові заходи та пільгові кредити банк зможе надати 50 тисяч підприємствам малого та середнього бізнесу. Це кредити в межах анонсованих раніше урядових програм підтримки економіки. Їх малі підприємці зможуть взяти для поповнення оборотного капіталу або для рефінансування існуючих позик у банку.

«Нагадаємо, що в березні ПриватБанк розпочав програму надання кредитних канікул клієнтам малого та середнього бізнесу — відстрочення платежів за кредитами до кінця липня надано більш ніж 5 тисячам клієнтів малого та середнього бізнесу», — повідомляють у банку.

ПриватБанк — найпопулярніший банк серед українських компаній та підприємців. Рахунки там мають 64% компаній та 74% підприємців в Україні.

Напередодні стало відомо, що держава планує підтримувати бізнес у зв'язку з карантином двома кредитними програмами. Однією з них є розширена версія програми пільгових кредитів під 5-7-9% річних. Гроші з неї планують видавати для рефінансування кредитів бізнесу.

Водночас в уряді відмовилися від ідеї скасувати ЄСВ для бізнесу на період карантину.

Поділитись: