Невідомий чоловік придбав острів Горс-Айленд біля берегів Ірландії за 5,5 мільйона євро, так жодного разу на ньому й не побувавши — «оглядини» товару йому влаштували через відеозв’язок.

Про це повідомляє The Guardian.

На Горс-Айленді — острові площею 64 гектари — немає постійного населення, зате є сім будинків, пірс, спортзала і тенісний корт, а також власна каналізація і система електро- й водопостачання.

За словами керівника агентства Montague Real Estate Томаса Балашева, який виступив посередником при укладанні угоди купівлі, новому власнику Горс-Айленду одразу сподобалося те, як він обставлений.

«Острів будуть використовувати як вмиротворений сховок від метушні — місце, де можна насолодитися природною красою та спокоєм, який дає краєвид», — додав він.

  • Горс-Айленд розташований на півдні Ірландії в Британському морі. У середині XIX століття там відкрили мідну шахту, а на острові поселилося до півтораста людей.
  • Із 1980-х років власники острова побудували там інфраструктуру, аби зробити його придатним для життя. У 2018 році Горс-Айленд виставили на продаж за 6,75 мільйона євро, але згодом ціна впала.
Поділитись: