Історія життя 100-річного ветерана армії Великої Британії Тома Мура стане основою для нового фільму. Чоловік зібрав понад 7 мільйонів євро для медиків, які борються з COVID-19.

Про це повідомляє BBC.

Права на історію британця викупили місцеві кінокомпанії Fred Films та Powder Keg Pictures.

Фільм, у якого поки немає назви, буде присвячений взаєминам ветерана і його молодшої сестри, до якої він приїхав після смерті своєї дружини Памели. Пара прожила у шлюбі 40 років.

Картина також буде присвячена його військовій кар’єрі й розповість про те, які жахи війни сформували життя чоловіка і надихали продовжувати іти вперед, не зважаючи на довгу боротьбу з раком шкіри та зламаним стегном.

ВВС пише, що Том поки не знає, хто б міг зіграти його у фільмі, жартуючи, що «не знає жодного 100-річного актора».

Але все ж він назвав двох, віком 87 та 82 роки, які б могли спробувати. Це Майкл Кейн і Ентоні Хопкінс відповідно.

Хто зніматиме фільм?

Над ним працюватимуть Джеймс Спріг, Нік Муркрофт та Мег Леонард — продюсери стрічок «Друзі рибака» і «У пошуках ніг». Вони у свій час стали успішними фільмами про літніх людей.

Сценаристи-продюсери Муркрофт і Леонард зазначають, що «ця історія про силу людського духу, і капітан сер Том є його уособленням». 

Хто такий Том Мур?

Навесні цього року капітан Том Мур збирав кошти для боротьби з коронавірусом. Він пообіцяв до свого 100-го дня народження пройти 2,5 кілометри без сторонньої допомоги. Всім, хто його підтримує, Мур запропонував пожертвувати гроші для допомоги медикам.

Починаючи з 8 квітня ветеран проходив по 10 кіл навколо свого будинку. Старання британця привернули увагу людей зі всього світу. В результаті Том Мур зміг самостійно зібрати 7,5 мільйонів євро. 

На 100 день народження Тома Мура люди вирішили подякувати йому за його вчинок та привітати листівками. До свого ювілею ветеран отримав понад сто тисяч листівок зі всього світу, а королева Великої Британії Єлизавета посвятила його в лицарі.

Поділитись: