УКРАЇНА

Майже 200 концертів і 40 тисяч підписників у соцмережах: як «працює» фан-клуб Олега Винника

2 липня, 2018 18:23
УКРАЇНА/Майже 200 концертів і 40 тисяч підписників у соцмережах: як «працює» фан-клуб Олега Винника
Зберегти
Вигляд
Валерія Барон — організатор-адміністратор офіційної фан-групи Олега Винника «Многосчастьевск». Майже весь час вона присвячує клубу, задля цього навіть залишила роботу. Валерія відвідала 194 концерти Олега Винника, навіть виступи співака в Білорусі.

Валерія Барон — організатор-адміністратор офіційної фан-групи Олега Винника «Многосчастьевск». Майже весь час вона присвячує клубу, задля цього навіть залишила роботу. Валерія відвідала 194 концерти Олега Винника, навіть виступи співака в Білорусі. Facebook-сторінці, яку веде жінка, три роки, наразі в неї 41 тисяча підписників. Фан-клуб має власну атрибутику — кілька варіантів футболок і прапори.

«Для мене це була любов до таланту з першої ноти. Ми не нав'язуємо творчість Олега, ми — спільнота тих, хто послухав пісню і хоче її обговорювати, спілкуватися», — каже Валерія.

За фахом вона астроном і має давню мрію — відкрити зірку. Такий подарунок Олегові Виннику зробили прихильники на концерті у Броварах, щоправда зірка в галактиці Чумацький шлях відкрита іншими астрономами.

Пов`язані новини