Валерія Барон — організатор-адміністратор офіційної фан-групи Олега Винника «Многосчастьевск». Майже весь час вона присвячує клубу, задля цього навіть залишила роботу. Валерія відвідала 194 концерти Олега Винника, навіть виступи співака в Білорусі.

Валерія Барон — організатор-адміністратор офіційної фан-групи Олега Винника «Многосчастьевск». Майже весь час вона присвячує клубу, задля цього навіть залишила роботу. Валерія відвідала 194 концерти Олега Винника, навіть виступи співака в Білорусі. Facebook-сторінці, яку веде жінка, три роки, наразі в неї 41 тисяча підписників. Фан-клуб має власну атрибутику — кілька варіантів футболок і прапори.

«Для мене це була любов до таланту з першої ноти. Ми не нав'язуємо творчість Олега, ми — спільнота тих, хто послухав пісню і хоче її обговорювати, спілкуватися», — каже Валерія.

За фахом вона астроном і має давню мрію — відкрити зірку. Такий подарунок Олегові Виннику зробили прихильники на концерті у Броварах, щоправда зірка в галактиці Чумацький шлях відкрита іншими астрономами.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile