УКРАЇНА

Про каліграфію на TEDx: історія сестер Лопухіних

1 жовтня, 2018 14:45
УКРАЇНА/Про каліграфію на TEDx: історія сестер Лопухіних
Зберегти
Вигляд
Металеве перо, маркер, брашпен, пензлик — сестри Віка і Віта Лопухіни працюють над каліграфією в майстерні на Рейтарській. Вони вірять, що українська історична спадщина — це велике джерело натхнення, яке можна використати, створюючи і логотип для бренду, і сучасний стиль каліграфії. Сестри викладають дизайн, працюють ілюстраторками й діляться знахідками з усіма, хто цікавиться цим мистецтвом.

Цього року Віка Лопухіна — одна зі спікерок на TEDx у Києві. Це щорічна конференція, де цікаві люди читаю короткі та влучні лекції на різні теми, присвячені «ідеям, вартим поширення». Вона відбувається у багатьох країнах світу, підготовка спікерів має певні правила та серйозні вимоги.

8-9 вересня в Києві, зокрема, виступають співак Сашко Положинський, волонтерка Марія Берлінська, людина-мем Андраш Арато — загалом 28 лекторів.

Того, що серед розмаїття тем організаторів зацікавить і каліграфія, Віка Лопухіна не очікувала. Перед виступом вона багато разів перечитує текст, скорочує його, вдосконалює, готує відео для презентації. Усе для того, аби слухачі відчули, що ремеслом сестер можна справді захопитися.

Чому дизайн і мистецтво важливі, та як спікери готуються до TEDx у Києві — в матеріалі Громадського.
 

Більше про:
# TED
Пов`язані новини