Головною темою обговорення на «Українському сніданку» в швейцарському Давосі, організованого українським бізнесменом Віктором Пінчуком, стало «майбутнє України в мінливому світі»

Головною темою обговорення на «Українському сніданку» в швейцарському Давосі, організованого українським бізнесменом Віктором Пінчуком, стало «майбутнє України в мінливому світі». Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

«Український сніданок» — це 13-та подія фонду Пінчука, яка відбувається у швейцарському місті Давос поза рамками Всесвітнього економічного форуму.

Дискусію розпочли колишній прем’єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон — посадовець, за якого відбувався референдум за вихід Британії з ЄС, і Роберт Гейтс — колишній міністр оборони США. Модерує захід американський політичний аналітик Фарід Захарія.

Міський голова Києва Віталій Кличко на «Українського сніданку» Віктора Пінчука в Давосі

З представників України на заході присутні голова Києва Віталій Кличко, на переконання якого «не можна здавати інтереси України, але треба бути на заходах, спілкуватися з іноземною аудиторією», депутат Сергій Лещенко, а також олігарх Олександр Ярославський.

Учасники заходу дискутували про відносини новообраного президента США Дональда Трампа із Росією і чи зможе він домовитись із Владіміром Путіним. Це викликало певні запитання у присутнього політичного істеблішменту, серед якого поширена думка, що намагання «посидіти і поговорити з Путіним» — дурниця.

Так само учасники заходу переконані і в тому, що не можна розміняти Україну на Сирію, і що оточення Трампа все ж зможе його зупинити у тому разі, якщо він почне кардинально змінювати свою політику щодо Росії.

Український олігарх Віктор Пінчук на «Українському сніданку» в Давосі

Раніше повідомлялося, що на давоському форумі Україна спробує залучити інвесторів, оскільки тема війни на Донбасі відійшла на другий план.

Нагадаємо, що Україна з'явиться перед інвесторами і світовими лідерами на форумі в Давосі, попри те що вона не представлена там офіційно.

Яким цьогорічний Всесвітній економічний форум, чтайте у публікації Давос-2017: порядок денний і головні учасники Всесвітнього економічного форуму

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Пінчук відмовляється коментувати свою суперечливу статтю про нейтралітет України»

Поділитись: