Кадр із серіалу «Секс у великому місті»
Фото:

HBO

Американський серіал «Секс у великому місті» отримає продовження: він розповість про жінок, яким за 50.

У серпні 2019 року вийде нова книга письменниці Кендес Бушнелл під назвою Is There Still Sex in the City? («У великому місті все ще є секс?»). Бушнелл написала книгу «Секс у великому місті», за мотивами якої зняли оригінальний серіал. За словами письменниці, за її новою книгою також знімуть серіал.

Книга також розповідатиме про дружбу, любов, інтимне життя тощо, проте героїнями Is There Still Sex in the City? будуть інші жінки.

«Все змінилось. Раніше в 50 років люди йшли на пенсію — менше працювали, приділяли більше часу своєму хобі, частіше зустрічалися з друзями і вели неквапливий спосіб життя. Люди пенсійного віку не повинні були робити нічого, крім як старіти і набирати вагу. Вони не повинні були займатися спортом, відкривати новий бізнес, переїжджати в інший штат, займатися випадковим сексом з незнайомцями або починати нове життя. Але саме так сьогодні виглядає спосіб життя жінки у віці 50-60 років», — прокоментувала свою нову книгу Бушнелл.

Президентка Paramount TV Ніколь Клеменс підтвердила, що нова книга отримає екранізацію.

«Ми щасливі, що можемо продовжити розмову на теми з Сексу у великому місті, але вже з точки зору 50-річних жінок», — сказала вона.

Невідомо, чи братимуть участь у проекті актриси з оригінального серіалу.

Нагадаємо, Netflix отримав права на екранізацію роману «Сто років самотності».

Поділитись: