Війна

Про вибухи на військових складах та загрозу заборони польотів на сході

30 вересня, 2017 17:51
Війна/Про вибухи на військових складах та загрозу заборони польотів на сході
Зберегти
Вигляд
Про причини та наслідки вибухів під Вінницею, загрозу заборони польотів над східною Україною та працевлаштування ветеранів Донбасу — у програмі «Громадське.Схід».

Увечері 26 вересня у місті Калинівка неподалік від Вінниці сталися вибухи на складах із боєприпасами та зброєю. Вибухи виникли на складах 48 арсеналу військової частини А1119.

Внаслідок вибухів на Калинівському арсеналі постраждали близько 2 тисячі житлових будинків, за останніми даними, щонайменше двоє людей були поранені. 

Чому на арсеналі з боєприпасами стались вибухи? Чому в ситуації у Калинівці тепер звинувачують не диверсантів, а керівника Генштабу ЗСУ? Про це та інше дивіться у програмі «Громадське.Схід» з Настею Станко.

Обговорюємо причини того, чому європейське агентство польотів вважає небезпечною територію над майже всім лівим берегом України?

Також керівник центру практичної допомоги захисникам України Олег Магалецький розповідає, як в Україні працевлаштовуються ветерани війни.

Телеканал Громадське Телебачення мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини