Проблема ожирінням населення, починаючи з 2016 року, коштувала американській економіці близько 1,72 трильйона доларів. Відповідні дані опублікував американський аналітичний центр «Інститут Мілкена», який базується у Каліфорнії.

Зазначається, що із вищезгаданої суми сотні мільйонів доларів витрачають на лікування, а більше ніж трильнон доларів — втрачається внаслідок зниження продуктивності хворих на ожиріння. 

У доповіді під назвою «Американська криза ожиріння: здоров'я та економічний вплив надмірної ваги» використовується аналіз даних з федеральних медичних установ, Агентства США з досліджень і якості охорони здоров'я та Бюро статистики праці.

Автори дослідження зазначають, що у 2016 році американці витратили близько 480,7 мільярдів доларів на прямі витрати на охорону здоров'я на умовах, пов'язаних з факторами ризику ожиріння і надмірної ваги. Втрати економічної продуктивності склали 1,24 трильйона доларів.

«Майже 40 % дорослих людей страждають на ожиріння», — йдеться у дослідженні. Ожирінням, за визначенням Всесвітньої організації охорони здоров'я, вважається перевищення індексу маси тіла на 30 кг/метрів квадратних.

Співавтор доповіді Х'ю Уотерс, доктор філософії, наголосив, що для більш результативної боротьби з ожирінням необхідні більш ефективні стратегії контролю ваги.

Нагадаємо, у Франції року обмежили безлімітний доступ до солодких напоїв в ресторанах і кафе з метою боротьби з проблемою ожиріння.

Поділитись: