Були прийняті до громадського обговорення ціни на ліцензії 4G, порядок компенсації для діючих користувачів і відповідні зміни до плану радіочастотного ресурсу.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), планує провести тендер із впровадження технології зв'язку 4G до жовтня 2017 року.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби НКРЗІ за результатами засідання.

Глава комісії Олександр Животовський, коментуючи засідання, написав про те, що на ньому були прийняті до громадського обговорення ціни, порядок компенсації для діючих користувачів і відповідні зміни до плану радіочастотного ресурсу. Також він уточнив, що тендер із впровадження технології зв'язку 4G буде проведено у 2-3 кварталі 2017 року. 

«Поки що тільки для 2600 МГц. Сподіваюся, у «великої трійки» вистачить розуміння запропонувати рішення по 1800 МГц», – написав він.

З огляду на те, що згідно з пропозицією НКРЗІ 1 МГц діапазону під 4G в одній області буде коштувати близько 1,06 млн грн, загальнонаціональна 4G ліцензія на 20 МГц буде коштувати більше 500 млн грн.

Поділитись: