ENRU

Проект інтерактивних кубиків для дітей переміг на конкурсі стартапів Vernadsky challenge

Команда проекту інтерактивних кубиків для дітей Cubomania отримала головний приз українського конкурсу стартапів Vernadsky challenge, який відбувся у Дніпрі 22 квітня.

Винахідники отримали 800 тисяч гривень фінансування для подальшого розвитку проекту. Також члени журі обрали двох інших переможців.

«Срібло» взяла команда проекту Cardiomo Family, який дозволяє відстежувати роботу серця та виявляти приховані захворювання. Інноватори виграли 600 тисяч гривень фінансування.

Третє місце на конкурсі посів американський проект із засновником-українцем CloviFi — він через Wi-Fi дозволяє слухати звук з телевізора, передаючи його безпосередньо окремій людині, не заважаючи іншим. Команда отримала 400 тисяч гривень з призового фонду.

Окрім суддівських голосів, враховувалась і думка глядачів. Так, приз глядацьких симпатій і 200 тисяч гривень гранту отримав проект Raccoon.World — кліпса, що дозволяє управляти віртуальною реальністю у 3D-просторі.

Всього до фіналу конкурсу пройшли 10 проектів із заявлених 230.

Окрім фінансування, всі переможці отримають експертну підтримку та доступ до технічно-наукової бази організаторів конкурсу — фонду Noosphere Ventures.

Представник організаторів конкурсу — інноваційний директор Noosphere — Михайло Рябоконь зазначив, що Vernadsky chelenge створено, щоб заохочувати винахідників з України та світу до нових відкриттів і винаходів.

Vernadsky challenge проводиться в Україні втретє. Цього року до складу журі увійшли науковці, бізнесмени, а також фахівець з інженерії та ведучий шоу «Руйнівники міфів» Джеймі Гайнеман.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram