Державної програми чи проектів з відшкодування втрат, нанесених військовими діями минулого року у Слов’янську, мешканцям міста до сьогодні немає.

Про це Громадському розповів виконуючий обов’язки міського голови Олег Зонтов.

«Що стосується компенсації – це в більшості випадків щодо тих людей, які отримали руйнування у приватному секторі. Там насправді на сьогодні державної програми немає. Був спочатку намір ухвалити окрему постанову Кабміну про відшкодування особам, які постраждали внаслідок бойових дій в період проведення АТО. Але вона була відхилена ще в січні цього року. І до сьогодні нових проектів постанов немає», – зазначив він.

При цьому, за його словами, один із найбільш зруйнований багатоквартирних будинків вдасться відремонтувати тільки під Новий рік.

«Найбільш проблемний будинок – по Бульварній 4. Це у мікрорайоні Артема – ми довго чекали виділення грошей, але 4 серпня вже буде тендер на визначення підрядника і я думаю, що вже до Нового Року зможуть відновити», – розповів Зонтов.

За словами в.о. міськголови, менш пошкоджені будинки з часу звільнення Слов’янська, вдалося відремонтувати за рахунок міського бюджету, власних коштів мешканців та громадських організацій.

«Коли 5 липня було звільнено місто, ті будинки, які мали незначні руйнування – люди не чекали. В кого була можливість – замінили вікно-два. Працювали також багато громадських організацій: вони замінили сотні вікон по місту», – зазначив він.

Поділитись: