ENRU

Проекти реконструкції пунктів «Чонгар» і «Каланчак» на адмінкордоні з Кримом коштують 108 млн грн

Вартість проектів реконструкції пропускних пунктів «Чонгар» і «Каланчак» на адмінкордоні з анексованим Кримом складає близько 108 мільйонів гривень.

Про це в ефірі програми Громадське.Крим розказав заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юсуф Куркчі.

«На сьогоднішній день конкретна сума є тільки про проектах щодо «Чонгара» і «Каланчака», і вона наближається до 108 мільйонів гривень», – сказав він.

При цьому, заступник міністра уточнив, що йдеться про більш ніж 2 тисячі квадратних метрів використаних приміщень на кожен з цих пропускних пунктів. «Це і створення сервісної зони, і службові приміщення», – додав він.

Куркчі також акцентував на тому, що принципове завдання для проектного інституту передбачало створення не капітальних будівель, а модульних конструкцій, щоб після відновлення контролю на територією їх можна було перенести до інших місць.

Дивіться також повний випуск програми «Громадське.Крим» про те, чому ФСБ полює військових, які зрадили українській присязі, а також про підсумки четвертого провального курортного сезону в окупації.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram