УКРАЇНА

Професор університету у Рівному подав у відставку після розслідування журналістів

20 листопада, 2017 19:58
УКРАЇНА/Професор університету у Рівному подав у відставку після розслідування журналістів
Зберегти
Вигляд
Завідувач кафедри хореографії Рівненського державного гуманітарного університету, професор Володимир Годовський подав у відставку після розслідувань журналістів про домагання.

Завідувач кафедри хореографії Рівненського державного гуманітарного університету, професор Володимир Годовський подав у відставку після розслідувань журналістів про домагання.

Про це повідомив ректор Рівненського університету Руслан Постоловський, пише видання «Четверта влада».

Зазначається, що Годовський написав заяву на звільнення.

Водночас, за словами ректора, у цій справі «нічого не доведено» і університет планує подати на журналістів у суд.

Журналісти видання  «Четверта влада»  спільно з проектом Громадського «Слідство.Інфо» підготували розслідування, у якому звинуватили професора Годовського у домаганнях.

Згідно з матеріалами розслідувань, Годовський домагався до студенток університету.

ДЕТАЛЬНО ПРО ЦЕ ДИВІТЬСЯ: «Словом і тілом»: історія про сексуальні домагання в університеті Рівного

Пов`язані новини
Життя
8 грудня 2018
У Рівному працівники військкомату намагались затримати «призовника» на вулиці
У Рівному чоловіка на вулиці зупинили працівники військкомату і, не надавши жодних документів, вимагали проїхати з ними. Працівники військкомату поводили себе грубо і вживали лайку. Чоловік почав знімати подію на відео і викликав поліцію.За даними місцевого видання «Радіо Трек», за чоловіком до Рівного приїхали представники комісаріату з Хмельницької області, оскільки він нібито там зареєстрований. Водночас у коментарі UA:Рівне чоловік, який назвався Владом, спростував інформацію про реєстрацію на Хмельниччині.Він пояснив, що вранці йшов на роботу і до нього під‘їхало авто Hyundai, у якому перебували чоловіки у військовій формі. Один з них вийшов і почав вимагати проїхати з ними, оскільки вони шукають «осіб, які ухиляються від армії». Чоловіки у військовому також викликали поліцію.«Я пояснив, що я не призовного віку, вони мені мені кажуть, що все одно треба проїхати. Вони не пред'явили ніяких посвідчень, хамили, викликали поліцію на тій підставі, що я не хочу з ними їхати. Я теж викликав поліцію в свою чергу. У них не було моїх даних... Вони просто підходили до людей», – розповів Влад.Також він запевнив, що ніколи не був прописаний у Хмельницькій області.Повне відео інциденту чоловіка із працівниками військкомату оприлюднило місцеве видання «Типове Рівне».
ВажливоВажливо
Зберегти