Профспілка криворіжзького гірничо-металургійного комбінату «ArcelorMittal» на конференції трудового колективу 27 березня затвердила вимоги щодо підвищення рівня заробітної плати до 1 тисячі євро в гривневому еквіваленті.

Профспілка криворіжзького гірничо-металургійного комбінату «ArcelorMittal» вимагає підвищення рівня заробітної плати до 1 тисячі євро в гривневому еквіваленті.

Таку вимогу затвердили на конференції трудового колективу 27 березня, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Підвищити з 1 квітня 2018 року середньомісячну заробітну плату працівниками ArcelorMittal до рівня не менше 1 тисячі євро в гривневому еквіваленті за курсом НБУ», — йдеться у вимогах працівників металургійного підприємства до свого керівництва.

Окрім питання оплати праці, працівники вимагали провести капітальний ремонт виробничих приміщень, а також запросили представників контролюючих органів перевірити стан аварійно-небезпечних об’єктів підприємства.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» більш відоме як «Криворіжсталь» — найбільше підприємство гірничо-металургійного комплексу України. Станом на 2014 рік там працювало близько 29 тисяч співробітників.

Згідно з даними сайту rabota.ua, середній рівень заробітної плати на вакантних посадах в підприємстві складає близько 8000 гривень.

У травні 2017 року на підприємстві обвалилися перекриття, внаслідок чого загинув чоловік. Всього на місці події на момент обвалу були 4 людини, 3 з яких встигли залишити будівлю.

Поділитись: