Юлія Банкова, голова ГО hromadske
Фото:

hromadske 

Головою громадської організації «Громадське телебачення» відсьогодні є Юлія Банкова. Рішення ухвалила Програмна рада ГО під час щорічного планового засідання. 

Юлія Банкова — одна з засновниць hromadske, редакторка публікацій сайту, шеф-редакторка та ведуча програми «Нині вже».

«Це дуже відповідальна та важка робота і я дякую організації за довіру. Я була з hromadske ще до його офіційного народження, тому як ніхто знаю, з якою метою воно було засноване і заради чого існує. Наталка Гуменюк 4 роки очолювала організацію, і не в останню чергу саме завдяки їй hromadske має репутацію незалежного, чесного і прогресивного медіа не лише в Україні, а й у світі. Також це заслуга професійного колективу, в якому мені пощастило працювати і який я безмежно ціную. Я зроблю все можливе, аби так було й надалі», — зазначила новообрана голова ГО. 

Наталка Гуменюк, яка обіймала цю посаду чотири роки, виконуватиме обов’язки заступниці головного редактора з партнерств і продовжить свою журналістську діяльність на hromadske. Гуменюк також лишається керівницею проєкту hromadske international.

«Бути головою організації — це честь і відповідальність. Чимала частина роботи голови організації ці роки стосувалася пошуку фінансування, тож мене дійсно тішить, що є кому за це взятися. Чотири роки в дуже інтенсивних умовах — таки термін. Окрім того, на hromadske зараз найсильніша редакційна команда, яка на цьому етапі сама собі дає раду. Я ж, обираючи cобі завдання, завжди керуюся принципом «в чому я найбільш ефективна для суспільства». І партнерства, яких у hromadske чимало, — це те, що мені вдається дуже добре. Та й у нас гори планів. Окрім цього, моя репортерська спеціалізація — конфлікти (Донбас, Крим), а також міжнародна безпека. Відчуваю, що у 2020-му просто мушу бути в полі більше, і використовувати свої знання, досвід, а, головне, — поклик», — зазначила ексголова hromadske.

Голова організації обирається Програмною радою щорічно для виконання таких обов'язків:

  • Представництво інтересів організації на масових та публічних заходах;
  • Укладання документів від імені ГО, які передбачають зобов'язання на суму понад 100 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян протягом календарного року;
  • Має право першого підпису платіжних документів ГО, яке реалізується в разі вакантності посади Виконавчого директора.
Поділитись: