УКРАЇНА

Програш апеляції в Австрії поки не вплине на екстрадицію Фірташа до США – журналіст

УКРАЇНА/Програш апеляції в Австрії поки не вплине на екстрадицію Фірташа до США – журналіст
Зберегти
Вигляд

Рішення Конституційного суду Австрії про відмову українському бізнесменові Дмитру Фірташу, обвинуваченому американським правосуддям в корупції, у розгляді клопотання про неконституційність угоди про екстрадицію між Австрією і США поки що ніяк не вплине на сам процес його екстрадиції.

Так прокоментував рішення австрійського суду в ефірі Громадського головний редактор інтернет-видання «Бізнесцензор» Сергій Головньов.

«Це означає, що суд буде розглядати апеляцію прокуратури Австрії щодо того, щоб відбулась екстрадиція Фірташа в США. І невідомо яке рішення суд винесе з приводу цієї апеляції», – сказав він.

За його словами, юристи Фірташа могли подати клопотання про неконституційність угоди про екстрадицію від безвиході.

«Це була завідомо програшна апеляція», – вважає Головньов.

Нагадаємо, що рішення про відхилення опеляції було прийнято 2 липня.

У США Фірташа звинувачують в тому, що він за допомогою хабарів на загальну суму в $18,5 млн хотів отримати дозволи на видобуток титану в Індії. Олігарху загрожує до 50 років в'язниці і конфіскація всіх активів.

Австрійський суд першої інстанції навесні 2015 року забороняв екстрадицію Фірташа, вказавши на неможливість виключити політичні мотиви запиту про видачу українця з боку США. У вересні прокуратура Відня подала апеляцію на це рішення.

Пов`язані новини