ПРОКАТ #13: минуле та майбутнє супергероїв і робота бутафора
Суміш гумору та детективу в анімаційній стрічці «Зоотрополіс»
Надія Заварова, редактор розділу «Кіно» Cultprostir.ua
«Творцям ігрового кіно дуже пощастило з тим, що «Аномаліза» Чарлі Кауфмана, піксарівські стрічки і «Зоотрополіс» не змагаються за премію Оскар в категорії «кращий фільм року», бо у суперників анімаційних картин просто не залишилося б шансів на перемогу.
«Зоотрополіс» говорить з глядачем про серйозні речі з такою легкістю, гумором і щирістю, що публіка з першої ж секунди зачаровується історією, де знайшлося місце всьому — і дружбі, і погоням, і реалізованій мрії, і гордості, і упередженню, і детективу, і Шакірі, і навіть — пухнастому оммажу хрещеному батьку Віто Корлеоне. А він, повірте, все ще робить пропозиції, від яких не може відмовитися ні лис, ні кролик, ні єнот».
Кадри з мультфільму «Зоотрополіс»
Минуле і майбутнє супергероїв
Дмитро Недобой, співзасновник ресурсу Vertigo.com.ua
«Американці — дуже молода нація, в якої не було своєї міфології, тому до 1930-х років сформувався запит на те, щоб з’явилися герої, тобто своя сучасна міфологія, яка б жила серед американців. Першим був Супермен, а Бетмен з’явився вже наступного року — в 1939-му. Він став симбіозом Зорро, бульварного чтива та Шерлока Холмса. В нього заклали гени детектива і перші комікси називалися Detective Comics — звідси й пішла назва DC Comics».
Кінопрофесія: бутафор
Вадим Тупчій, бутафор
«Зараз буває проміжний варіант: я роблю певний габаритний муляж, тобто там мають працювати актори. Комп’ютерник може намалювати його повністю з нуля, але йому досить складно промалювати все повністю. Буде значно простіше, якщо буде покадрово ходити певна відзнята фігура, яку він потім замалює. Так і в мультиплікаційних роботах».
Дякуємо за місце для зйомки MediaHub та кінотеатру «Жовтень».
/ Над випуском працювали: Андрій Сайчук, Оксана Городівська, Катерина Мізіна, Анна Московченко, Анна Перепелиця, Андрій Шурпенков, Данило Венгренюк, Марина Сидоренко, Юліанна Сліпченко
- Поділитися: