УКРАЇНА

Прокуратура АРК вимагатиме переслідування гурту Scooter у Німеччині через виступ у Криму

22 серпня, 2017 15:11
УКРАЇНА/Прокуратура АРК вимагатиме переслідування гурту Scooter у Німеччині через виступ у Криму
Зберегти
Вигляд
lead
Прокуратура Автономної Республіки Крим проситиме Німеччину про відкриття провадження проти учасників німецького гурту Scooter безпосередньо в країні.

Прокуратура Автономної Республіки Крим проситиме Німеччину про відкриття провадження проти учасників німецького гурту Scooter безпосередньо в країні.

Про це Громадському повідомив прокурор Автономної Республіки Крим Гюндуз Мамедов.

«Коли нам стало відомо зі ЗМІ, а крім того, до нас звернувся народний депутат (Дмитро, — ред.) Білоцерківець, котрий входить в міжфракційну групу «Крим», — то за даним фактом ми внесли в ЕРДР. В даний момент проводимо всі необхідні слідчі дії», — сказав Мамедов.

Він пояснив, що українські правоохоронці через механізм правової допомоги направлять матеріали колегам у ФРН «для допиту людей».

Водночас, за його словами, спочатку потрібно підтвердити виступ гурту в Криму. «Поки що нам це відомо зі ЗМІ, хоча є, чесно кажучи, і відеоролики про те, що вони там виступали зі своїм концертом», — додав він.

«На жаль, наша робота така, що нам треба ці всі факти збирати і доводити. Згодом ми приймемо рішення. Не виключаю, що ми, може бути, якщо знайдемо аналогічну статтю кримінальної відповідальності — то направимо матеріали в ФРН, для того, щоб їх переслідували там за законами Німеччини», — підкреслив Мамедов.

Раніше посол України в Німеччині Андрій Мельник намагався відмовити гурт від виступу в анексованому Криму.

Нагадаємо, 4 серпня літак з німецьким гуртом Scooter на борту сів в аеропорту Сімферополя. Scooter брав участь у фестивалі «Золотая Балка».

Прокуратура АРК повідомила, що учасникам гурту Scooter загрожує ув'язнення через виступ в анексованому Криму.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини