Прокуратура Автономної Республіки Крим передала до суду 98 кримінальних проваджень, відкритих за фактами державної зради проти посадовців з Криму.

Про це в ефірі програми Громадське.Крим повідомив начальник управління прокуратури АРК Вадим Лушпієнко.

«Прокуратурою АРК за останні тільки два роки скеровано 98 кримінальних проваджень за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 111 Кримінального кодексу України. З них 93 в порядку спеціального досудового розслідування. Серед них 63 кримінальних провадження – щодо колишніх депутатів Верховної Ради АРК та 20 кримінальних проваджень щодо колишніх депутатів Севастопольської міської ради», — повідомив Лушпієнко.

На угоду з українським слідством, за словами Лушпієнко, пішли троє засуджених за державну зраду кримчан: так звана довірена особа президента РФ Володимира Путіна Олена Одновол, заступник «міністра спорту» Криму Фарух Камалов та «депутат Євпаторійської міської ради» Сергій Осьмінін. Всі вони визнали свою провину, сприяли слідству та були засуджені до умовних термінів.

Нагадаємо, 3 листопада у Києві за підозрою у вчинені державної зради затримали екс-голову Апеляційного суду Криму Валерія Чорнобука. Наразі він заарештований та знаходиться під вартою.

Поділитись: